Elita ka një mesazh për ata që komentojnë gratë shtatzëna (FOTO)

By

Elita Rudi edhe pak muaj sjellë në jetë vajzën e saj.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Gjiko, po bëhen prindër sërish pas djalit të tyre Zëri.

Së fundmi, moderatorja pati një mesazh për ata që bulizojnë gratë shtatzëna në rrjete sociale.

Më poshtë mund ta lexoni mesazhin e saj të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm