Ngjajshmëria e ‘frikshme’ e Sara Hoxhës me moderatoren e Topit

By

Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Medias së fundmi dha një intervistë, prej të rrallave në jetën e saj publike.

Me profil më të ulët, diskret, Sara nuk ka preferuar të flasë shumë mbi veten dhe njerëzit rreth saj, por akullin e theu për Revistën Who.

Intervista u shoqëruar me një varg fotografish personale të cilat kanë tërhequr vëmendjen për një detaj.

Sara në foton e postuara ka një ngjajshmëri tejet të madhe me një prej moderatoreve të reja të këtij sezoni në Top Channel, Stela Kotri.

Më poshtë fotografitë që ilustrojnë ngjajshmërinë. /Prive.al

Foto: Sara Hoxha

Foto: Sara Hoxha

Foto: Stela Kotri

Foto: Stela Kotri, prezantuese e programit ‘Në shtëpinë tonë’

Artikuj të ngjashëm