‘Elita 5’ rikthehen me projekt të ri muzikor

By

Grupi i njohur Elita 5 kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

‘Tornado’ mban emrin kënga e cila vjen më ritmike në këtë sezon veror duke rikthyer grupin e njohur për gjithë ata që i duan.

Muzika e këtij projekti është realizuar nga Nexhat Mujovi – Ëirusi, ndërsa për tekstin është kujdesur Avni Qahili.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja, hit apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm