A i mungoi skena gjatë pauzës disa vjeçare? Jehona Sopi jep përgjigjen interesante

By

Këngëtarja Jehona Sopi para disa muajsh është rikthyer në skenën e muzikës shqipe pas shumë vitesh pauzë.

Rikthimin e bëri përmes festivalit “Kënga Magjike” me këngën “Anej”, teksa tani ka gati klipin e parë.

Ky videoklip nga Entermedia u xhirua javën e kaluar dhe Prive solli prapaskenat e saj në një intervistë përtej muzikës me Jehona Sopin.

Ajo flet për planet e saj tash pas rikthimin, por flet edhe për mënyrën si u ndie kur iu rikthye dashurisë së saj të vjetër.

A i mungoi asaj skena? Përgjigjja e saj nuk është fare si do ta prisnim!

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm