ELHAIDA DANI POZON ME PËRFAQËSUESEN SERBE!

By

Serbia, mbrëmë ka organizuar një event ne Vienë ku do të mbahet Eurovisioni. Të ftuar ishin shtetet pjesëmarrëse në këtë garë muzikore e nuk ka munguar as Shqipëria.

Elhaida Dani në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në instagram shihet së bashku me Bojana Stamenov.

Kësaj fotografie, shqiptarja i ka shtuar moton e Eurosong ‘Ndërtojmë ura’ dhe si dhe ka bashkangjitur titujt e këngëve të të dyja shteteve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm