NORA ISTREFI LIND VAJZËN!

By

Nora Istrefi dje është bërë nënë për të parën herë.   Lindja është bërë në një spital në kryeqytetin e Maqedonisë në mëngjesin e datës 15 Maj.

Prive mëson se Nora dhe bebja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Përderisa gjinia e foshnjes dihej që disa muaj, çifti akoma nuk kanë treguar për emrin e princeshës së tyre. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm