Blero nuk është i vetmi artist i cili zgjodhi të kalojë ditën e sotme në pishinë (FOTO)

By

Pak orë më parë Prive.al dha lajmin për këngëtarin e njohur Blero, i cili kishte zgjedhur që këtë të shtunë të kalojë ca kohë në pishinë së bashku me vajzën e tij, Taran.

Por, duket se ai nuk është artisti i vetëm që mori një iniciativë të tillë pasi njejt si ai veproi edhe Miloti i grupit Etnon.

Reperi gjithashtu është nën shoqërinë e të afërmve të tij djalit dhe bashkëshortes.

Duket se datat e lira këtë vikend kanë qenë të mirëseardhura për artistët të cilët nuk është se po kanë shumë kohë të lirë në dispozicion. /Prive.al/

1489243110545

 

 

Artikuj të ngjashëm