Këngëtari i njohur ndahet nga e dashura prej shumë vjetësh!

By

Lidhjes i erdhi fundi dhe më nuk ka kthim prapa.

Ndonëse javë më parë në një intervistë për Prive, ai e mohoi se romanca e tij është në krizë, tani gjithçka doli sheshit.

Siç merr vesh Prive, këngëtari Erik Lloshi, i ka dhënë fund lidhjes me modelen shqiptare Jola Progri.

Dyshja nuk janë më në një marrëdhënie dashurie dhe rikthimi me njëri tjetrin, tani për tani s’mund të ndodh. /Prive.al

Image result for erik lloshi dhe e dashura

Artikuj të ngjashëm