Ky është i famshmi që theu rekord në TikTok

By

Ylli i rrjeteve sociale, Zach King, nga Los Angeles, vendosi një rekord të ndjekësve në TikTok, njoftoi Guinness.

Krijuesi i famshëm i videove, i cili gjithashtu ka llogari në YouTube dhe Instagram, ka më shumë se 58.2 milionë ndjekës në TikTok dhe më shumë se 92 milionë ndjekës në të gjitha platformat, thanë nga Guinness në një deklaratë.

Artikuj të ngjashëm