Ekskluzive nga Elvana: Zbulohet emri i famshëm botëror në këngën e re  

By

Kur u kthye nga Shtetet e Bashkuara në Tiranë, ajo erdhi bujshëm duke lansuar albumin e saj më të ri të titulluar vetëm “3”.

Të gjitha këngët i solli në shqip dhe solo, ndërsa të radhës e ka një bashkëpunim me në emër të famshëm nga bota e repit.

Image result for ty dolla

“Elvana Gjata në bashkëpunim me Ty Dolla”, është lajmi!

Këngëtarja sapo ka bërë publike datën e lansimit të këngës së saj të re dhe është 6-të Prill.

Ajo ka shkruar në Instagram se kënga e re do e ketë edhe zërin e vargjet e Ty Dolla, ndërsa nuk ka dhënë detaje nëse ky projekt do të shoqërohet edhe me klip. /Prive.al

New single “Off Guard” feat. @Ty Dolla $ign out 06.04? #offguard

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm