Ekskluzive: Juli komenton deklaratat e Noizyt për të

By

Juliana Nura, senzacioni i Big Brother VIP Kosova dha intervistën e parë pas daljes nga shtëpia e ku tjetër pos në Prive.

Ajo iu përgjigj 25 pyetjeve të famshme nga hapësira ku kaloi 103 ditë të plota në garë për çmimin e madh.

Juli u pyet për shumëçka nga personalja por edhe loja.

Ajo u shpreh se nga pesë finalistët, fitoren më së paku e meritonte Vedati.

Për të parën herë, bukuroshja komentoi deklaratat e Noizyt sa ajo ishte brenda shtëpisë.

Reperi u pati distancuar nga Juli duke thënë se nuk ka të bëjë me të dhe emri i tij po përdoret vetëm për vëmendje.

Çka ka për të thënë Juli për këtë gjë? E kuptojmë në vijim përmes materialit të mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm