Marina e pakënaqur me pushimet: Ja pse!

By

Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi prej ditësh po shijojnë pushimet në Kubë.

Ata kanë postuar vazhdimisht foto dhe video nga pushimet e tyre luksoze, megjithatë janë përballur me diçka të pazakontë për ditët e sotme, mungesën e internetit.

Marina poston një foto të disa kartave, që përmes të cilave përfiton internet në celular, e megjithatë jo në çdo vend.

“S’ka internet thuajse fare në Cuba. Duhet të blesh këto karta dhe funksionojnë në shumë pak vende”, shkruan Marina, e cila me siguri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kudo ku shkuar me elegancën dhe bukurinë e saj.

Artikuj të ngjashëm