Amiga e Afërdita bashkë

By

Një tjetër duet interesant do të publikohet gjatë muajit të nxehtë. Afërdita Dreshaj ka menduar që verën 2015 ta nis me reperin e Babastars, AgonAmiga.

Kënga është finalizuar në studion e Bleros dhe do të jetë shumë ritmike.

Agon Amiga vjen në bashkëpunim me femër pas atij me Ronelën, që publikoi një vit më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm