Ekskluzive, flet Cozman: Pse u ndava nga Tuna!

By

Reperi Cozman ka qenë sonte protagonist në emisionin Prive për të folur mbi projektin e ri dhe jo vetëm.

Ai nuk iu shpëtoi pyetjeve të gazetares Maki Bajrami mbi statusin e tij.

A është ai në lidhje me një bukuroshe nga Shqipëria?! 

Çka thotë ai për ndarjen me Tunën?! Çka ndjen ai për periudhën e kaluar?!

Detajet në videon e mëposhtme.

 

Artikuj të ngjashëm