Një bluzë e Noizyt kushton sa tri rroga kosovare

By

Njëri ndër reperët më të famshëm dhe rrjedhimisht njëri nga reperët më të pasur.

Rigels Rajku apo ndryshe i njohur me nofkën Noizy që nga anglishtja do të thotë i zhurmshëm, po që i pikat gjithmonë rrobat më të shtrenjta në treg.

Noizy vishet tërë kohën firmato ndërsa cmimet e veshjeve të tij janë “super high”.

Së fundmi faqja shqiptare në Instagram, What They Wearing, ka zbuluar se çmimi i bluzës së reperit i markës Gucci kushton hiç më pak se 850 euro, apo më mirë thënë tri rroga mesatare të Kosovës!

https://www.instagram.com/p/BsF9JcynQgx/

Artikuj të ngjashëm