Cozman flet për herë të parë: Ja çka thotë për Tunën dhe Patrisin

By

Reperi Cozman sonte si protagonist i emisionit Prive për herë të parë mes tjerash edhe komentoi çiftin Tuna dhe Patris.

Pasi këngëtaren e konsideroi si diçka të kaluar, nga gazetarja Maki Bajrami ai u pyet edhe për çiftin e ri për të cilin pati një prononcim shumë interesant.

Detajet në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm