Aida Doçi sapo zbuloi një super-lajm (FOTO)

By

Aida Doçi zbuloi se bashkë me motrën e saj Argjendën, së shpejti sjellin albumin plot me balad.

Përmes rrjeteve sociale, Aida tha se kanë punuar shumë në këtë album dhe tregoi përmes fotografive se kanë nisur xhirimet e disa klipeve.

Ajo tha se shpreson dhe beson se këngët do iu pëlqejnë adhuruesve të saj dhe të motrës.

Nuk ka ende datë të saktë të lansimit të albumit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm