Kaq kushton një veshje e Liberta Spahiut (FOTO)

By

Së fundmi mund ta keni parë Liberta Spahiun e veshur me një palë xhinse dhe një xhaketë pothuajse njësoj me markën Fendi mbi.

E gjithë kjo veshje e saj kap shifra goxha të larta.

Xhaketa e saj kushton hiç më pak se 585 euro, xhinset 210 ndërkaq bluza është Zara dhe kushton 19.95.

Prezantuesja e njohur shpesh herë përmes rrjeteve sociale, ka treguar se i pëlqejnë market e shtrenjta bazuar në veshjet e saj me shumë stil.

Si ju duket?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm