Efektet e pas ndarjes: Blero s’duket aspak mirë në foton e fundit!

By

Blero, Blero, Blero, sërish Blero! Këngëtari që kohëve të fundit ‘mori pauzë’ nga portalet, u rikthye sërish në qendër të vëmendjes kur Prive.al zbuloi se një tjetër ndarje është shënuar në jetën e tij.

Sipas të gjitha gjasave, ka qenë Afrona ajo që ka hedhur hapin e para, pasiqë Blero fshiu gjurmët e bukuroshes tek pasi lajmi u shpërnda nga Prive.

E duket se tashmë me më shumë kohë të lirë, Blero pos me vajzën po i kushton kujdes edhe vetes.

Këngëtari ka nisur fitnesin inteziv,dhe në foton e fundit duket se kjo për të po është punë e lodhshme.

Imazhi i postuar në Snapchat, më shumë sesa foto për t’u publikuar, ngjan në një sekuencë të shkëputur ‘gabimisht’ kur secili prej nesh harrojmë kamerën e përparme të lëshuar. Megjithatë, përpjekja për ushtrime duhet vlerësuar! /PRive.al/

\\

Artikuj të ngjashëm