Edoni performoi si Victoria në mes të Beogradit me këngë shqip (VIDEO)

By

Edon Shileku ose ndryshe Victoria Owns, u tregoi banorëve se ka kënduar shqip në mes të Beogradit.

Ai madje e këndoi këngën edhe brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Aktori me krenari e tha se si Victoria performoi në mes të kryeqytetit të Serbisë.

Ndiqni videon dhe e kuptoni për cilën këngë bëhet fjalë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm