Stresi i bën diss Getit, përmend edhe Ledrin e Taynën (VIDEO)

By

Stresi ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Kënga me titull ‘Po foli i fundit’ u punua nga Enes Qosa dhe erdhi me videoklip.

Mes vargjesh, reperi i cili po qëndron në Angli, i bën diss Getoar Selimit.

Përveç kësaj, Stresi përmendi Ledrin dhe Taynën por për çfarë?

Dëgjojeni këngën vet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm