Besart Halimi sjell baladë për fundvit!

By

Beart Halimi momentalisht po meret me mbrëmje muzikore.  Pas Londrës ku mbajti disa mbrëmje muzikore ai shumë shpejtë do të udhëtoj drejt Zvicres për të tjera organizime.

Por krahas këtyre obligimeve ai po punon edhe për një projekt i ri i cili ka kohë pasi ai do të publikohet ka fundi i vitit.

Me tekst nga vet ai dhe muzikë nga Florent Boshnjaku, baladën e tij më të re Besarti pritet ta lëshoj në ditët e fundit të dhjetorit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm