Aktori juaj i preferuar turk po bëhet baba për herë të dytë

By

Ka pak njerëz që nuk e njohin të paktën si fizik aktorin Kenan İmirzalıoğlu.

Ai u bë i njohur në publikun shqiptar me rolin e tij si Ezel.

Sipas mediave turke ai po bëhet baba për herë të parë. İmirzalıoğlu u martua me Sinem Kobal në vitin 2016 dhe vazhdojnë ta mbajnë private jetën e tyre. Çifti kanë një vajzë të quajtur Lalin.

Sipas lajmit që po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale, Sinem Kobal, e cila prej kohësh është larguar nga ekranet dhe kalon kohë vetëm me vajzën e saj, është shtatzënë për herë të dytë.

Gjithashtu u pretendua se aktorja, e cila thuhet se është 3 muaj e gjysmë shtatzënë, është në pritje të një djali. Ende nuk ka asnjë përgjigje për pretendimin.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm