Edona Llalloshi ndryshon pamjen (VIDEO)

By

Edona Llalloshi ka ndryshuar pamje.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka prerë flokët dhe këtë e dëshmoi përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Shumë prej komenteve ishin pozitive, duke pëlqyer stilin e saj të ri.

Para këtij ndryshimi, Edona ishte me familje për pushime në bregdetin turk nga ku edhe ka postuar fotografi.

Ndryshe, “U bo çka u bo” është projekti i saj i fundit muzikor./Prive.al

View this post on Instagram

#shorthairdontcare💇

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on

Artikuj të ngjashëm