Nëse nuk besoni në shpirtin binjak, Lori Hoxha do u bëjë të ndryshoni mendje

By

Së fundmi, Lori Hoxha realizoi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo u përgjigj në shumë pyetje që ndjekësit e saj i kishin dërguar dhe njëra nga ato ishte, “A beson në shpirtin binjak?”

Lori u përgjigj se beson mirëpo gjithashtu beson se ka disa shpirtra binjak përgjatë jetës për një person.

“Po besoj. Besoj se ka disa shpirtra binjakë. Mund të jenë romantike apo jo. Kam lexuar diku që ne kanë një besim të pasaktë se shpirtrat binjakë supozohet të jenë përgjithmonë me ty, por përkundrazi ata të shoqërojnë aty ku ti duhesh të jesh. Dhe nëse ata largohen, është sepse nuk ka asgjë tjetër që munden të të japin dhe ke nevojë të lëvizësh vetëm ose të gjesh dikë tjetër që është në frekuencën e njëjtë me ty”, ka shkruar ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm