Noizy flet për arrestimin, tregon për cilin rast bëhet fjalë

By

Noizy ka thyer heshtjen pas arrestimit që iu bë në Kosovë.

Përmes Instagramit, ai njoftoi fansat se bëhej fjalë për një gjobë që lidhej me incidentin në Swiss Diamond, ku mbeti i plagosur vet reperi.

Noizy poashtu tha se nuk u lajmërua paraprakisht dhe kjo i erdhi papritur.

Lexoni deklaratën e mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm