Ditë e veçantë në familjen e Medës (FOTO)

By

Në familjen e këngëtarit Meda, është një ditë e veçantë.

Në fakt, ditë më parë, djali i tij Lorisi nisi rrugën e dijes.

Këtë e bëri të ditur vet Meda pasi hyri në Instagram për të postuar një fotografi të djalit të tij në bankat shkollore.

“Lisi i babit filloj sot rrugen e dijes. Uroj te prij e mbara zemer. Te do babi shume”, ka shkruar artisti poshtë imazhit.

Ndryshe, Meda është shumë aktiv në muzikë.

Ai solli shumë bashkëpunime gjatë këtyre muajve dhe ishte shumë i angazhuar me ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte./Prive.al

Artikuj të ngjashëm