Edona James shanë rëndë Evropën (VIDEO)

By

Modelja erotike Edona James ka shfrytëzuar llogarinë e saj në instagram pikërisht sonte kur është edhe nata finale e festivalit të këngës Eurovison për të treguar interesimin dhe lutjen e saj për pjesëmarrjen e Kosovës në këtë garë.

Ani pse jo e mirë informuar sa i përket diskualifikimit të përfaqësuesës së Shqipërisë, ajo përsëri ka deshirë që  Shqipëria të jetë fituese.

Ndryshe ajo për vitin 2017 uron pjesëmarrjen e Kosoves dhe shfrytëzon rastin ta shajë rëndë Evropën.

Shikojeni videon e saj realizuar në Turqi./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm