Adelina Berisha vjen me “Love it” (VIDEO)

By

Këngëtarja Adelina Berisha ka ditë që ka paralajmëruar videoklipin dhe këngën e saj me të re.

Sonte ajo erdhi ashtu siq ishte paralajmëruar, me “Love it”

Kënga është produkt i Zapp&Chris deri sa videoklipi është realizuar nga AVD Digital.

Ritme reage të ndërlidhura me stilin e saj sjell sonte ajo në kengën e saj më të re./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm