Kur do të publikohet kënga e Gashit me këngëtaren shqiptare?

By

Para disa ditësh Prive, pati raportuar për një këngë të re të Gashit.

Kënga e re do të jetë një bashkëpunim tresh me tij, Pink Sweats dhe këngëtares shqiptare Njomza.

Me një postim në llogarinë e tij në Instagram ai zbuloi se kënga titullohet “Upset” dhe se do të publikohet këtë të premte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm