Edona flet për tranzicionin e saj (VIDEO)

By

Edona mbrëmë ka folur për një kohë të gjatë me Ardin dhe Mirdonin për transformimin e saj.

Ajo ka folur edhe për paragjykimet dhe mendimet e njerëzve si në Kosovë ashtu edhe në Gjermani.

“Unë jam kështu jam bërë operacion me 17 vjet, unë kam marrë hormone me 13 vjet”, ka thënë Edona./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm