Heidi dhe Robin Krasniqi po bëhen prindër? Kjo është fotoja që i nxjerr zbuluar! (FOTO)

By

Ka një kohë të gjatë që janë në lidhje dhe janë të fejuar.

Lajme rreth planeve për martesë nuk ka, por një lajm tjetër po vjen nga boksieri shqiptar Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij, Heidi Lushtaku.

Image result for heidi dhe robin

Modelja ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shfaqet duke e puthur në faqe partnerin e saj dhe gjithçka deri këtu duket një fotografi e zakonshme e çiftit.

Por ajo që na ra në sy, është një “emoji” që mezi duket në një qoshk të fotografisë. Është imazhi i një bebeje, gjë që na la të kuptojmë se Heidi dhe Robini po presin fëmijë!

Të jetë kjo e vërtetë apo jo, koha do e tregojë!

Artikuj të ngjashëm