Pse hyri vetë në shtëpinë e Big Brother? Ganiu tregon arsyen

By

Ganiu ka folur për arsyen e tij se pse në Big Brother VIP Kosova 2 ka hyrë i vetëm pa ndonjë mik.

Ai tha se nuk dëshiron të krijojë aleancë me askënd sepser ndjehet keq kur vie puna që atë person që e ke të afërt ta largosh nga shtëpia.

“Unë e kam një qëllim se pse jam ardhur vet. E para unë jam tip shumë emocional, e dyta të bësh aleancë duhet të tradhtosh e unë nuk mundem sepse prehem dhe më nuk duhem asgjë”.

“Kam thënë po hy vetëm, kur hynë vetëm më përpara shpëton një njeri në luftë sepse po t’i kesh pesë persona më pasë”, ka thënë Ganiu./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm