Ishte apo jo ‘topless’ Adelina Ismaili?

By

Festat e fundvitit i festoi në Kosovë pranë bashkëshortit të saj, Valit, djalit Uliksit dhe motrave Ema dhe Zanfina.

E nga nata e ndërrimit të viteve, Adelina pushtoi shtypin me një fotografi.

Imazhi i cili ishte menduar si promovim i grimit dhe flokëve u komentua si fotografi ‘topless’ e Adelinës.

Mirëpo, këngëtarja postoi një tjetër imazh ku shihet me një korset e teksa ajo fotografi nuk ishte ‘topless’ por efekt fotografie./Prive.al

Artikuj të ngjashëm