Kjo politikane kosovare është burrneshë sipas Besa Kokëdhimës (FOTO)

By

Besa Kokëdhima e ka quajtur ‘burrneshë’ një politikane nga Kosova.

Bëhet fjalë për ish-kryenegociatoren e Kosovës për bisedime me Serbinë, njëherit ish-ministre për Dialog, Edita Tahirin.

Këngëtarja postoi një fotografi të saj në instastory dhe tha se dëshiron të ketë më shumë gra të tilla në shqiptari.

Më poshtë mund ta shihni të plotë atë çka Besa shkroi për Editën, ndërkohë kënga e saj e fundit është “La la la”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm