Edhe një këngëtar bëhet baba!

By

E nisi Meda, e vazhdoi Tuna, më pas ishte radha e Albatritit dhe në fund e Majkut.

Por duket se muaji maj s’do shpëtojë edhe pa një bebe në estradë.

Kësaj here me një vajzë është bekuar këngëtari Besart Halimi, i cili është bërë për herë të parë baba i një vogëlusheje.

Ai e ka pagëzuar vajzën me emrin Kaia, emër që po ashtu mbanë edhe vajza e vogël e Teuta Krasniqit.

Këngëtari i kishte dhënë fund beqarisë tash një vit me 21 maj dhe fiks pas 12 muajsh është bërë baba.

Urime Besart! /Prive.al

Mirë se erdhe në jetë Kaia !. Paq fat, jetë të gjatë e të lumtur !. Të duam shumë!.

A post shared by Besart Halimi Official (@besarthalimi1) on

Artikuj të ngjashëm