VIDEO: Melisa përlot Andin me surprizën e saj për ditëlindje

By

Së fundmi, Andi Shehi festoi ditëlindjen me një festë të madhe.

Afër tij ai pati shumë miq e familjarë dhe natyrisht të dashurën e tij Melisën.

Ajo i ka dedikuar atij një këngë ku flet për gjithë ndjenjat e saj, duke ia kënduar për herë të parë në ditëlindjen e tij. Kjo surprizë e ka emocionuar shumë Andin i cili është përlotur.

Dëri më tani, kënga nuk është lansuar në versionin e saj zyrtar dhe ndoshta do të jetë një këngë që do u takojë vetëm atyre të dyve.

Më poshtë mund të ndiqni momentin emocionues. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm