Para dhe pas! Arbëri na la pa fjalë me transformimin e konkurentes së “It’s my love”

By

Grimeri Arbër Bytyqi njihet për transformimet e tij të jashtëzakonshme përmes grimit.

Ndër vite, ato kanë zënë vend në një varg mediumesh prestigjioze ndërkombëtare të cilat kanë shkruar për punën e grimerit kosovar.

E ky i fundit ka vendosur që ta nisë vitin me një transformim të madh.

Ai ka ndarë pamjet para dhe pas të një vajze e cila nuk është krejtësisht e panjohur.

Bëhet fjalë për Albanën, protagoniste e formatit “It’s my love” që javë më parë u bë virale përmes një sherri fizik me një prej konkurenteve të programit.

Arbëri me të vërtetë ka bërë mrekulli. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm