A ka nisur Ronela Hajati bashkëjetesën me Zerkën ?!

By

I mungoi për muaj të tërë skenës muzikore shqiptare. Pasi konsolidoi forcat, si një artiste e pavarur, Ronela Hajati u rikthye fuqishëm.

‘A do si kjo’, ‘Tiger’ në versionin audio dhe së fundmi me ‘Amini’ ishin suksese në varg për këngëtaren e cila pos për karrierë së fundmi zuri vend në media edhe për thashetheme në lidhje me jetën private.

U përfol në shtyp se ajo tashmë ka nisur bashkëjetesën me kolegun e saj, Young Zerkën me të cilin shihet së fundmi e pandarë.

Për të sqaruar këtë çështje dhe relacionin me Zerkën, Ronela do flasë nesër në intervistën dhënë gazetarit Artan Telaku në Prive.

Mes tjerash, Ronela do tregoj edhe nëse ka qenë topless në skenat e klipit të ri dhe çfarë do sjell në muajt në vazhdim.

Nesër me fillim nga ora 19:00, në Prive!

Artikuj të ngjashëm