Edhe kinezet e ‘dridhin’ me ‘Shake it’ (VIDEO)

By

Kënga e Etnon dhe Genta Ismajlit ‘Shake it’ ka thyer rekorde duke tejkaluar pritshmëritë.

Ajo dëgjohet në vetura, klube e kudo ku flitet shqip. Si reflektim janë milionat në Youtube që nuk po dinë të ndalen.

E ky hit pos që po pëlqehet nga shqiptarët tanimë po pëlqehet edhe nga kinezët.

Kjo shihet në një video të shpërndarë nga Genta në rrjetet sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm