Edhe 4 surpriza të tjera nga Skerdi

By

 

Para pak ditësh, Skerdi publikoi këngën e re e cila quhet “Ngadale” – remiks i “Kur më del nga Voskopoja”.

Kënga po ecën goxha mirë dhe u bë virale në TikTok.

Megjithatë, Skerdi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ai ka njoftuar se shumë shpejt vijnë edhe 4 surpriza të tjera të cilat ngjasojnë me projektin e parë pasi artisti ka vendosur të sjellë një EP tradicionale shqiptare.

Në këtë EP, ai ka edhe bashkëpunime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm