Upsss: Detaji që ju ka humbur në klipin ‘Shqipe’ të Taynas (FOTO)

By

Ajo e kapi famën në projektin ‘Columbiana’ me Don Phenom.

Më pas, Tayna solli këngën ‘Shqipe’ me të cilën u bë akoma më e njohur.

Por, jo gjithçka ka shkuar siç duhet gjatë xhirimeve dhe në përfundim. Siç shihet në fotografi, maja e gjoksit të reperes ka dalë në pah dhe vërehet edhe në videoklip.

Me siguri Tayna nuk e ka kuptuar për shkak të vallëzimit të saj të ‘egër’ që ka bërë në klipin për këngën ‘Shqipe’ me disa lëvizje ndryshe nga të tjerat.

Megjithatë, reperja ka arritur t’i marrë zemrat e shumë njerëzve të cilët po e pëlqejnë jashtëzakonisht muzikën e saj.

Këtë e vërtetojnë edhe ndjekësit në Instagram që janë bërë mbi 300 mijë për një kohë shumë të shkurtër, poashtu edhe koncertet gjatë mujave të nxehtë, gati për çdonatë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm