Për çfarë ka mospajtime Armina me Xenin? (VIDEO)

By

Blogerja e famshme shqiptare Armina Mevlani, ka treguar në Prive për çfarë ka mospajtime me Xenin, të dashurin e saj prej shumë kohësh.

Përveç kësaj, ajo tregoi a e ka menduar të bëhet nënë këtë vit dhe çfarë nuk do të kishte falur asnjëherë.

Ndër të tjerash, Armina ka zbuluar edhe disa gjëra interesante për veten në 25 pyetje të Prives të cilat mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm