Ed Sheeran pas dy vitesh këngë me Justin Bieber – a e dëgjuat?

By

Këngëtari i njohur britanik Ed Sheeran, ka bërë rikthimin me një këngë tek pas dy vitesh.

“I don’t care” në bashkëpunim me Justin Bieber, është prodhuar nga Max Martin, Shellback dhe FRED.

Dyshja nuk kanë dalë nga stili i tyre, duke e kombinuar ritmin me vokalet e ëmbla që kanë dhe zërat e tyre shkrihen nëpër vargje dhe mezi i dallon se cili është cili.

Ky është bashkëpunimi i tyre i parë, ndërsa për industrinë e muzikës ky konsiderohet të jetë një duet epik, meqë artistët gëzojnë famë të jashtëzakonshme ndërkombëtare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm