Dëgjoni këngën e re të Butrint Imerit

By

Butrint Imeri sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Kënga titullohet “Si përpara” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm