E shtuna në Prive me plot befasi: Kush e pranon se është në lidhje dashurie?

By

Nesër në Prive, mund t’i ndiqni materiale ekskluzive nga gazetarët Artan Telaku dhe Vlorijan Halili.

Rovena Dilo, këngëtarja e famshme shqiptare i rrëfen 10-të gjërat që s’i kemi ditur për të.

Arbnora Ademaj festoi ditëlindjen, ndërsa plot VIP u mblodhën në festën e saj.

A e pranon Gent Fatali se është në lidhje dashurie?

Ndërsa moderatorja Genta Cana rrëfen se a e ngacmojnë sportistët?

E kësaj here në rubrikën Qitja Pikën vjen Anita Haradinaj, kurse në Prive takon, do njiheni me një personazh të ri nga skena muzikore.

Të shtunën në ora 19:00, me Liberta Spahiun në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm