Jo vetëm Noizy i lënduar nga OTR: Prive.al ju sjell detajet

By

Në versionin zyrtar nga organet e rendit fillimisht u raportua për një të plagosur i cili rezultoi të jetë reperi Noizy.

Por, në incidentin e orës 17:20, nga gazetari Vlorijan Halili që gjendet brenda emergjencës së QKUK-së mësohet se janë edhe dy emra të tjerë të plagosur nga OTR.

Prive.al mëson se njëri prej tyre është reperi i pandarë nga Noizy, Varrosi dhe një tjetër prej  miqve të Noizyt që përbënin klikën e mbi 10 personave përkrah reperit nga Shqipëria.

 

Artikuj të ngjashëm