E premtja i takon Nora Istrefit (FOTO)

By

Nora Istrefi ka gati projektin e ri muzikor!

“Ciao” titullohet kënga e re e Norës e cila tashmë ka një datë lansimi.

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Numërimi prapa ka filluar dhe “Ciao” nga Nora Istrefi lansohet nesër në Youtube.

Deri në publikim ne mezi po presim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm