Pas lindjes, krejt kanë vetëm një pyetje për Marigonën!

By

Ish-Missi Marigona Krasniqi së fundmi u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë djalin, Meyson Robin Krasniqi në Gjermani.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @officialmarigonakrasniqi

Interesimi i ndjekësve të saj ka qenë shumë i madh për shumë detaje tashmë si një nënë e re mirëpo një pyetje ka dominuar me shumicë thuajse pas çdo fotografie të Marigonës.

Çfarë ka marrë vëmendjen me të madhe kanë qenë linjat e trupit të Marigonës që s’dallohet fare që sapo ka lindur.

Si ia ka dalë të ketë këto linja dhe këtë bark të sheshtë fare pak pas lindjes?

Ajo përpos që ka ‘fajësuar’ gjenet ka treguar një parim të cilin e ka respektuar në shtatzëni.

Sipas Marigonës, nuk duhet ngrënë asnjëherë sa për dy persona, përgjatë shtatzënisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm