Festë në karantinë: Gresa Behluli krijon vetë atmosferën për Bajram

By

Periudha e pandemisë ndoshta ka ndryshuar frymën e festave, mirëpo jo edhe shpirtin e tyre.

Këngëtarja që para pak kohësh lansoi këngën “Babi jem”, brenda mureve të karantinës së saj krijoi atmosferë me këngë.

Ne atë çfarë shihet te jetë sallon i shtëpiseë, Gresa Behluli ka marrë mikrofonin dhe ka kënduar këngë shqiptare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm